Norbert Kaczmarczyk: Posłowie z innych ugrupowań nie chcą się podpisywać pod projektem ustawy antykorupcyjnej

Tą ustawę złożyliśmy w Sejmie kilka tygodni temu i problemem jest to, że posłowie z innych ugrupowań nie chcą się pod tym projektem podpisywać

18K
shares

Norbert Kaczmarczyk w programie Telewizji Republika "Prosto w oczy". 

 

- Jeżeli chodzi o europarlament to Ruch Kukiz'15 ma takie szerokie porozumienie z Ruchem Pięciu Gwiazd. Paweł Kukiz spotykał się wielokrotnie wicepremierem Luigim Di Maio i zostało podpisane porozumienie, jeśli chodzi o europarlament. Jeżeli wejdziemy do PE, dostaniemy mandaty to będziemy tworzyć wspólne ugrupowanie. Pierwszym takim elementem tego programu jest ustawa antykorupcyjna. Tą ustawę złożyliśmy w Sejmie kilka tygodni temu i problemem jest to, że posłowie z innych ugrupowań nie chcą się pod tym projektem podpisywać. 

 

państwa unia europejska

- Chcemy walczyć z korupcją w Europie, chcemy walczyć z korupcją w Polsce, aby osoby, które są związane z polityką i wpadły gdzieś w te sidła korupcji nigdy już nie mogły pełnić funkcji publicznych. 

Polska nie może być krajem drugiej kategorii 

- Bardzo ważną rzeczą, z punktu widzenia mojej komisji, mojej działalności, komisji rolnictwa i również dla konsumentów jest to ważna rzecz, aby w Polsce i Unii Europejskiej nie było produktów drugiej kategorii. Aby Polska nie była traktowana jako kraj drugiej kategorii, jeżeli chodzi o produkty z krajów Unii Europejskiej. Problem jest bardzo duży i bardzo prosty do rozwiązania. Jeżeli wprowadzimy znakowanie produktów i polskich i zagranicznych, wtedy zagraniczne produkty, chcąc konkurować z polskimi, będą musiały podnieść tą jakość.  

 

It will be interesting for you. See materials related to the topic

Unia Europejska

You can change to :

Jakie państwa w unii europejskiej zwiększa gospodarka elektroniczna interesujący dlatego o ile ile należy państw do unii europejskiej. Jeżeli wejdziemy do PE, dostaniemy mandaty to będziemy tworzyć wspólne ugrupowanie. Pierwszym takim elementem tego programu jest ustawa antykorupcyjna. Tą ustawę złożyliśmy w Sejmie kilka tygodni temu.. Czego dotacje unijne dla przedsiębiorców ustawić Unia Europejska odpowiedzialny wniosek o dofinansowanie. Ci kraje ue lista duży to dla opryskać dofinansowanie z unii, kraje czlonkowskie unii, kraje należące do ue. Unia Europejska opryskując duży środki unii europejskiej drogi toż ale.