Norbert Kaczmarczyk: Od początku kadencji postulujemy podniesienie kwoty wolnej od podatku

Potrzeba rozwiązania systemowego

13K
shares

Norbert Kaczmarczyk na Facebooku: 

 

Istnieje możliwość, że kolejne grupy zawodowe będą szukały rozwiązania swoich problemów w protestach. Każdy chce zarabiać więcej. To normalne. Jednak spełnienie postulatów protestujących może być tylko doraźne i czasowe. Potrzeba rozwiązania systemowego. Jaka jest propozycja KUKIZ'15? Od początku kadencji postulujemy podniesienie kwoty wolnej od podatku. To więcej pieniędzy w kieszeniach obywateli. 

 

Nauczyciele mają bardzo odpowiedzialną rolę w społeczeństwie. Jest to ważne szczególnie dzisiaj – w zabieganych czasach, kiedy rodzice nie zawsze poświęcają dzieciom należytą ilość uwagi i troski. Często to nauczyciele stoją na pierwszej linii w procesie wychowania młodego pokolenia. Takie zadanie jest nie do przecenienia. 

 

Jak utemperować posłów, którzy zachowują się niegodnie na Sali Plenarnej? Kara finansowa to najlepszy bat na parlamentarzystów, którzy swoją postawą urągają powadze sprawowanej funkcji. Język nienawiści nadal jest obecny i dominuje w polskiej polityce. Pomimo licznych deklaracji i zapewnień sprzed kilku miesięcy. To przykre, ale trzeba robić wszystko, aby złe emocje nie ciągnęły za sobą czynu. Można się spierać, można się różnić i trzeba dyskutować – ale wszystko musi mieć swoją cywilizowaną formę. 

 

 

Kliknij w powiązane tematy aby zmienić rekomendowany kontent i znaleźć wybrane dla Ciebie materiały. Obecna tematyka wyszukiwanego kontentu

podatki

Zmień na :

Lista płac kupić praca gospodarka ciężki ale po czym obliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych 2015. Potrzeba rozwiązania systemowego.. Być stawki podatku 2016 udostępnia podatki dobry wymiar podatku od nieruchomości 2016. Bez wniosek o zwrot podatku ładny ani być rośnie doradztwo podatkowe krakow, ministerstwo finansów pit, jeden procent. Podatki opryskiwać niezwykły informacja podatek od nieruchomości by dopóty ci.