komentarz do źródła obcego

polecamy zakup najlepszej koszulki roku.
komentarz do źródła obcego
27 Sep 2018
Oglądane 14732 razy
💥CZY W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH MOŻNA ZAPROTESTOWAĆ PRZECIWKO ACTA?💥
Jeszcze jak. Zrób tak jak pan jezus powiedział i ruszz doope 21 października by powstrzymać ACTA2. Pomyśl - skoro na protestach przeciwko ACTA z kandydatów pojawiają się tylko dwie osoby TANAJNO i KORWIN, dwaj liberałowie, i nikt z PISu, nikt z PO, nikt z LEWICY to jak myślisz kto będzie dalej bronił cię przed cenzurą internetu? W wyborach samorządowych możesz wesprzeć te ugrupowania. Ich wyniki wyborcze nadadzą więcej energii do walki o powstrzymanie Acta i pokaRZ🖕ą, że dla młodych ludzi ta sprawa jest ważna. Jeśli prze PEER DOLISZ swój głos na jakaś wojnę leśnych dziadków 🚽 PO_PIS, albo nie będzie ci się chciało 👣 na wybory to potem nie możesz się dziwić, że ci ocenzurują linki lub memy i będziesz chodził na pasku korpo albo rządu. 21 października znajdź na listach wyborczych KWW Odkorkujemy Warszawę, Rigcz, Tanajno, Hawajska + i krzyżyk postaw na karcie wyborczej.
komentarz do źródła obcego
26 Sep 2018
Oglądane 907 razy
WIĘCEJ SIĘ JUŻ NIE DA
czyli nie możemy wszystkiego postawić na komunikację miejską. Dla wszystkich ekofantyków likwidacji ruchu samochodowego w centrum i przeniesienia wszystkiego na komunikację miejską dedykuje ten występ Łukasz Lotek Lodkowski . Niby żart ale koorva nie do końca bo jest to trafiony w punkt opis stanu warszawskiej komunikacji miejskiej w godzinach szczytu. Nieironicznie TANAJNO proponuje harmonijny rozwój publicznego i prywatnego transportu dlatego za priorytet swojej prezydentury przyjąłem UPŁYNNIENIE RUCHU ULICZNEGO W WARSZAWIE.
komentarz do źródła obcego
26 Sep 2018
Oglądane 2557436 razy
Pierwszy w historii Rzeczypospolitej Marszałek Sejmu reprezentujący głębokie pokłady RIGCZu.
komentarz do źródła obcego
26 Sep 2018
Oglądane 19848 razy
Czy stać na nas hawajską?
Mam tylko jeden żal do autora, bo o ile prawdą jest że JakiCzaskowski nie mówią nic o oszczędnościach, moja propozycja pokazuje precyzyjne źródła finansowania. 1,5 mld na pizzę Hawajską dla każdego sfinansujemy z redukcji zatrudnienia urzędników w Warszawie, które odnotowuje rekordowy przerost. Hawajska nie tylko nie obciąży budżetu ale wręcz poprawi - bo redukcja zatrudnienia będzie większa niż wydatki na Hawajską. Dzieki Hawajskiej i algorytmom zrównoważymy budżet Warszawy, przestaniemy się zadłużać, spłacimy kredyty powołując bank miejski a z kwoty jaką uzyskamy na redukcji obsługi zadłużenia sfinansujemy program SAMODOBRO+
komentarz do źródła obcego
22 Sep 2018
Oglądane 3147 razy
Albo marnujesz głos na wojnę POPIS albo inwestujesz głos w likwidację korków w Warszawie. Mniej ty rozum i godność człowiek i zdecydują właściwie.
komentarz do źródła obcego
22 Sep 2018
Oglądane 18146 razy
Tyle komitetów do samorządu!? To nie będą łatwe wybory ale nie martw jest na to sposób. Mniej Ty rozum i godność człowieka odnajdź hasło RIGCz na liście i tam walnij krzyż, tak jak pan jezus powiedział.
komentarz do źródła obcego
28 Aug 2018
Oglądane 15738 razy