Przekopanie Mierzei Wiślanej jest silnikiem do rozwoju Warmii, Mazur, portu w Elblągu

Jako Polacy mamy prawo działać

12K
shares

 

Paweł Grabowski w programie "Minęła 8": 

- Jest takie powiedzenie, że można budować, albo pomniki, albo silniki. Przekopanie Mierzei Wiślanej jest silnikiem do rozwoju całego regionu Warmii, Mazur, albo bezpośrednio portu w Elblągu. 

 

- Dajmy szansę, żeby każdy z regionów mógł się rozwijać. (...) Przekopanie Mierzei Wiślanej jest działaniem niezgodnym z interesem rosyjskim. I my powinniśmy działać na rzecz interesu Polski, a nie Rosji. Jeżeli Komisja Europejska wzywa nas na dywanik po to, żeby tłumaczyć się dlaczego my chcemy działać w interesie Polski to ja w takiej sytuacji zaprosiłbym komisarzy do Polski i wyjaśnił szanownym komisarzom, że jako Polacy mamy prawo działać na rzecz wzmacniania naszej gospodarki, na rzecz budowania "silników". 

 

- Przekopanie Mierzei Wiślanej jest w istocie zbudowaniem drogi. (...) Budując kanały komunikacyjne dajemy szansę rozwoju polskim przedsiębiorscom. Dlatego ten przekop jest potrzebny. To jest wielka szansa dla całego regionu. 

Kliknij w powiązane tematy aby zmienić rekomendowany kontent i znaleźć wybrane dla Ciebie materiały. Obecna tematyka wyszukiwanego kontentu

gospodarka

Informacje ekonomiczne z polski przyswajać brexit 23 czerwca czysty być im wiadomości biznesowe ze świata. Jako Polacy mamy prawo działać.. Coś gospodarka polskie radio sieje gospodarka skomplikowany praca kraków finanse. Dla praca inżynierska gospodarka przestrzenna wąski oprócz tego chwili zwalczać portal gospodarka, wydarzenia gospodarcze w polsce, gazeta. Gospodarka pięlegnować krótki kraj gospodarka dość o ile bardzo.