opinia-komentarz

TVN przygotujcie się lepiej na Tanajno, bo będzie słychać Trzaski na debacie.
opinia-komentarz
10 Oct 2018
Oglądane 16170 razy
Kim jest poważny znany polityk? Poważny znany polityk to mistrz kłamstwa, człowiek bez honoru, często złodziej albo przynajmniej malwersant, cechuje go pogarda dla ludzi w tym także dla Ciebie, którą potrafi zawodowo ukrywać uśmiechając się miło tak aby zrobić na tobie dobre wrażenie. Naprawdę chcesz głosować na znanych poważnych polityków?
opinia-komentarz
05 Oct 2018
Oglądane 15354 razy
prezentowany a ankiecie dla Polska Press.
opinia-komentarz
04 Oct 2018
Oglądane 12710 razy
ZIELONA MIŁOŚĆ , ZIELONA MOC WOLNOŚCI I POKOJU
Bądź jak Przemek. Popieraj Tanajno.
opinia-komentarz
04 Oct 2018
Oglądane 253 razy
NIECH Patryk Jaki zrezygnuje z kandydowania na ten urząd.
opinia-komentarz
26 Sep 2018
Oglądane 14670 razy
I tak oto PSZESZŁEM do zbiorów nauki Polskey.
opinia-komentarz
26 Sep 2018
Oglądane 18220 razy
WIĘCEJ SIĘ JUŻ NIE DA
czyli nie możemy wszystkiego postawić na komunikację miejską. Dla wszystkich ekofantyków likwidacji ruchu samochodowego w centrum i przeniesienia wszystkiego na komunikację miejską dedykuje ten występ Łukasz Lotek Lodkowski . Niby żart ale koorva nie do końca bo jest to trafiony w punkt opis stanu warszawskiej komunikacji miejskiej w godzinach szczytu. Nieironicznie TANAJNO proponuje harmonijny rozwój publicznego i prywatnego transportu dlatego za priorytet swojej prezydentury przyjąłem UPŁYNNIENIE RUCHU ULICZNEGO W WARSZAWIE.
opinia-komentarz
26 Sep 2018
Oglądane 2557436 razy
TANAJNO ZDRADZA JAKIEMU JAK WYGRAĆ Z TRZASKOWSKIM
Klucz do sukcesu Jakiego w drugiej części filmu a w pierwszej apel do Janusza Korwina Mikke, aby dał warszawskiej młodzieży WOLNOŚĆ. MŁODY WARSZAWIAKU 21 października w lokalu wyborczym będziesz miał unikalną szansę poparcia najmłodszego w całęj historii POLSKI (średnia wieku 22 lata) komitetu wyborczego wyborców KWW Odkorkujemy Warszawę, Rigcz, Tanajno, Hawajska + https://www.facebook.com/kwwtanajno/ KOMITET BĘDZIE UKRYTY W KSIĄŻECZCE DO GŁOSOWANIA. NIE BĘDZIE GO ŁATWO ZNALEŹĆ ale JEŚLI WIERZYSZ ZNAJDŹ GO I KRZYŻ POSTAW.
opinia-komentarz
26 Sep 2018
Oglądane 3 razy
Co lepsze ? na wesoło o poważnych rzeczach vs z poważną miną robić sobie jaja z wyborców
opinia-komentarz
26 Sep 2018
Oglądane 11810 razy
21 dzielnica Warszawy - program kosmos+ TANAJNO przebija wszystkie oferty kandydatów. 21 października głosują na KWW Odkorkujemy Warszawę, Rigcz, Tanajno, Hawajska + Dzisiaj udany dzień kampanii. Cieszy to, że coraz więcej obywateli reaguje entuzjastycznie na obnażanie absurdów w kampanii partyjnych kandydatów z duetu JAKI TRZAKI. Pojechaliśmy im dzisiaj z liniami metra (mega viralowy post, który wciąż się rozkręca), nazwaliśmy rzeczy po imieniu w radio kolor więc na koniec dnia należy przedstawić coś naprawdę EXTRA optymistycznie patrząc w przyszłość. Dzielnica 21. Kosmos+. Jak mówił Jaki, wszystko da się zbudować taniej, o wiele wiele taniej. Warszawa zaangażuje wiele ośrodków władzy i fundusze prywatne. Wykorzystamy dorobek polskiego centrum kosmicznego. Warszawa rozwinie i wdroży innowacyjny projekt kosmicznej windy aby transport do 21 dzielnicy był tani i szybki (poniżej godziny - czyli mniej niż z centrum na Bemowo w godzinach szczytu) . Oprócz części publicznej warszawscy developerzy, którzy potrafią zabudować najmniejszy skrawek trawnika, będą mogli teraz zabudować cały kosmos. Dorzucić się także rząd PIS w ramach programu mieszkanie+ oraz UE w ramach funduszy na infrastrukturę. 100 mld to dla nas pestka. SKY is THE LIMIT
opinia-komentarz
26 Sep 2018
Oglądane 16003 razy
Jaki mnoży linie i by zadowolić skrzydło toruńskie PIS oczywiście wszystkie muszą się krzyżować. Czaskowski przedstawił skomplikowaną sieć węzłów kolejowych. Jako stary warszawiak i kontrkandydat dla tych Panów, który już nie jedną linię metra miał obiecaną przez prezydentów przez ostatnie 20 lat, w imię dobra obywateli Warszawy, chciałem zadedykować posłowi z Opola i Krakowa, projekt linii obwodowego metra.
opinia-komentarz
26 Sep 2018
Oglądane 13349 razy
Pierwszy w historii Rzeczypospolitej Marszałek Sejmu reprezentujący głębokie pokłady RIGCZu.
opinia-komentarz
26 Sep 2018
Oglądane 19848 razy
Czy stać na nas hawajską?
Mam tylko jeden żal do autora, bo o ile prawdą jest że JakiCzaskowski nie mówią nic o oszczędnościach, moja propozycja pokazuje precyzyjne źródła finansowania. 1,5 mld na pizzę Hawajską dla każdego sfinansujemy z redukcji zatrudnienia urzędników w Warszawie, które odnotowuje rekordowy przerost. Hawajska nie tylko nie obciąży budżetu ale wręcz poprawi - bo redukcja zatrudnienia będzie większa niż wydatki na Hawajską. Dzieki Hawajskiej i algorytmom zrównoważymy budżet Warszawy, przestaniemy się zadłużać, spłacimy kredyty powołując bank miejski a z kwoty jaką uzyskamy na redukcji obsługi zadłużenia sfinansujemy program SAMODOBRO+
opinia-komentarz
22 Sep 2018
Oglądane 3147 razy
Albo marnujesz głos na wojnę POPIS albo inwestujesz głos w likwidację korków w Warszawie. Mniej ty rozum i godność człowiek i zdecydują właściwie.
opinia-komentarz
22 Sep 2018
Oglądane 18146 razy
Tyle komitetów do samorządu!? To nie będą łatwe wybory ale nie martw jest na to sposób. Mniej Ty rozum i godność człowieka odnajdź hasło RIGCz na liście i tam walnij krzyż, tak jak pan jezus powiedział.
opinia-komentarz
28 Aug 2018
Oglądane 15739 razy