organizacja

Unikalny T-shirt stanowi idealny dodatek do spożywania pizzy Hawajskiej.
organizacja
04 Oct 2018
Oglądane 19226 razy
Zagłosuj na najmłodszy w historii Polski komitety wyborczy, dodatkowo bez partyjny. Bądź dumny razem ze mną, że grupa młodych ludzi, bez bagażu politycznego zarejestrowała najwspanialszy komitet w historii Polski. 21 października odnajdź na kartach wyborczych , ukryty głęboko w pliku papierów, KWW Odkorkujemy Warszawę. RIGCz. Tanajno. Hawajska+
organizacja
27 Sep 2018
Oglądane 16682 razy
polecamy zakup najlepszej koszulki roku.
organizacja
27 Sep 2018
Oglądane 14732 razy
Większość z nas całkowicie nie rozróżnia czym się różni komitet partyjny od komitetu wyborców, a mówiąc precyzyjnie odróżnia ale nie wie jak bardzo partie polityczne które okupują nasz kraj odbierają nam wolność wyboru i startowania w wyborach.
organizacja
03 Sep 2018
Oglądane 17493 razy
Pierwszy dzień kampanii samorządowej i od razu najważniejsza sprawa.
TANAJNO wprowadził nowy standard i zadał cios kulturze politycznych gruszkek na wierzbie w trakcie wyborów. Pozostali kandydaci przerażeni próbują przemilczeć temat. Po co w ogóle słuchać obietnic innych kandydatów jeśli nie potrafią ich zagwarantować swoją finansową odpowiedzialnością? Zamiast rozprawiać o politycznych obietnicach zastanów się co będzie jak ich nie spełnią? Jakie konsekwencję będziesz mógł wyciągnąć wobec Trzaskowskiego jak nie zdelegalizuje ONRu lub pozwoli na marsz faszystów? Co zrobisz jak Patryk Jaki nie da obiecanych 1000 zł za każdego adoptowanego kotka? Dokument z oświadczeniem tutaj (skopuj do przeglądarki ten adres) - https://tanajno.pl/tanajno/tanajno-wyznacza-nowe-zasady-wynagradzania-prezydentw-najlepsza-oferta-wyborcza/gazeta%20republika%20polska/wb-component/4/pushtag/
organizacja
02 Sep 2018
Oglądane 4 razy
Wynagrodzenie płatne po wykonaniu zobowiązań przedstawionych w wyborach, potwierdzone notarialnym zobowiązaniem i ułatwieniem egzekucji.
organizacja
02 Sep 2018
Oglądane 15811 razy
Tanajno w walce o nowe standardy pracy urzędników i administracji publicznej uderza do ministra Ziobro aby doprowadził do porządku prace Patryk i zakazał kampanii w trakcie pracy w ministerstwie.
organizacja
02 Sep 2018
Oglądane 15185 razy