polityk-polski

Kim jest poważny znany polityk? Poważny znany polityk to mistrz kłamstwa, człowiek bez honoru, często złodziej albo przynajmniej malwersant, cechuje go pogarda dla ludzi w tym także dla Ciebie, którą potrafi zawodowo ukrywać uśmiechając się miło tak aby zrobić na tobie dobre wrażenie. Naprawdę chcesz głosować na znanych poważnych polityków?
polityk-polski
05 Oct 2018
Oglądane 15354 razy
Co lepsze ? na wesoło o poważnych rzeczach vs z poważną miną robić sobie jaja z wyborców
polityk-polski
26 Sep 2018
Oglądane 11810 razy
Czy stać na nas hawajską?
Mam tylko jeden żal do autora, bo o ile prawdą jest że JakiCzaskowski nie mówią nic o oszczędnościach, moja propozycja pokazuje precyzyjne źródła finansowania. 1,5 mld na pizzę Hawajską dla każdego sfinansujemy z redukcji zatrudnienia urzędników w Warszawie, które odnotowuje rekordowy przerost. Hawajska nie tylko nie obciąży budżetu ale wręcz poprawi - bo redukcja zatrudnienia będzie większa niż wydatki na Hawajską. Dzieki Hawajskiej i algorytmom zrównoważymy budżet Warszawy, przestaniemy się zadłużać, spłacimy kredyty powołując bank miejski a z kwoty jaką uzyskamy na redukcji obsługi zadłużenia sfinansujemy program SAMODOBRO+
polityk-polski
22 Sep 2018
Oglądane 3147 razy
Ryba psuje się od głowy. Analiza pracy administracji na przykładzie pracy Patryka Jakiego.
Brak dyscypliny pracy głównych urzędników, pochodzących z politycznego rozdania, deprawuje całą administrację. Tryby państwa działają gorzej bo sypią w nie piach leniwi politycy \"nie\"pracujący w urzędach.
polityk-polski
22 Sep 2018
Oglądane razy
Tyle komitetów do samorządu!? To nie będą łatwe wybory ale nie martw jest na to sposób. Mniej Ty rozum i godność człowieka odnajdź hasło RIGCz na liście i tam walnij krzyż, tak jak pan jezus powiedział.
polityk-polski
28 Aug 2018
Oglądane 15738 razy