polityka

Kim jest poważny znany polityk? Poważny znany polityk to mistrz kłamstwa, człowiek bez honoru, często złodziej albo przynajmniej malwersant, cechuje go pogarda dla ludzi w tym także dla Ciebie, którą potrafi zawodowo ukrywać uśmiechając się miło tak aby zrobić na tobie dobre wrażenie. Naprawdę chcesz głosować na znanych poważnych polityków?
polityka
05 Oct 2018
Oglądane 15354 razy
Cytat : \\\"W stolicy popieram również np. Pawła Tanajno, który propaguje demokrację bezpośrednią.\\\"
polityka
04 Oct 2018
Oglądane 12034 razy
💪💟 NOWA JAKOŚĆ WARSZAWA RZĄDZONA DEMOKRACJĄ BEZPOŚREDNIĄ - czyli co roczne referendum w Warszawie z inicjatywy prezydenta.
polityka
27 Sep 2018
Oglądane 19991 razy
Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej rekomenduje Tanajno.
SENSACYJNE Szanowny Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Stanisław Tyszka, najwybitniejsza wolnościowa osobistość w Polsce, przedstawia swoją rekomendację na stanowisko prezydenta stolicy. Poniżej prezentujemy fragment. Źródło materiału i całość dostępna tutaj : https://www.tvp.info/38773874/21092018-0810 Wystąpienia Marszałka Tyszki od 1 h : 47 minuta.
polityka
26 Sep 2018
Oglądane 2 razy
NIECH Patryk Jaki zrezygnuje z kandydowania na ten urząd.
polityka
26 Sep 2018
Oglądane 14670 razy
💥CZY W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH MOŻNA ZAPROTESTOWAĆ PRZECIWKO ACTA?💥
Jeszcze jak. Zrób tak jak pan jezus powiedział i ruszz doope 21 października by powstrzymać ACTA2. Pomyśl - skoro na protestach przeciwko ACTA z kandydatów pojawiają się tylko dwie osoby TANAJNO i KORWIN, dwaj liberałowie, i nikt z PISu, nikt z PO, nikt z LEWICY to jak myślisz kto będzie dalej bronił cię przed cenzurą internetu? W wyborach samorządowych możesz wesprzeć te ugrupowania. Ich wyniki wyborcze nadadzą więcej energii do walki o powstrzymanie Acta i pokaRZ🖕ą, że dla młodych ludzi ta sprawa jest ważna. Jeśli prze PEER DOLISZ swój głos na jakaś wojnę leśnych dziadków 🚽 PO_PIS, albo nie będzie ci się chciało 👣 na wybory to potem nie możesz się dziwić, że ci ocenzurują linki lub memy i będziesz chodził na pasku korpo albo rządu. 21 października znajdź na listach wyborczych KWW Odkorkujemy Warszawę, Rigcz, Tanajno, Hawajska + i krzyżyk postaw na karcie wyborczej.
polityka
26 Sep 2018
Oglądane 907 razy
ACTA2 -  HAWAJSKA JAK MANNA Z NIEBA...
Paweł Tanajno przemawiając na protestach ACTA opowiada o tym jak bóg parlamentarzystów opuścił.
polityka
26 Sep 2018
Oglądane razy
TANAJNO ZDRADZA JAKIEMU JAK WYGRAĆ Z TRZASKOWSKIM
Klucz do sukcesu Jakiego w drugiej części filmu a w pierwszej apel do Janusza Korwina Mikke, aby dał warszawskiej młodzieży WOLNOŚĆ. MŁODY WARSZAWIAKU 21 października w lokalu wyborczym będziesz miał unikalną szansę poparcia najmłodszego w całęj historii POLSKI (średnia wieku 22 lata) komitetu wyborczego wyborców KWW Odkorkujemy Warszawę, Rigcz, Tanajno, Hawajska + https://www.facebook.com/kwwtanajno/ KOMITET BĘDZIE UKRYTY W KSIĄŻECZCE DO GŁOSOWANIA. NIE BĘDZIE GO ŁATWO ZNALEŹĆ ale JEŚLI WIERZYSZ ZNAJDŹ GO I KRZYŻ POSTAW.
polityka
26 Sep 2018
Oglądane 3 razy
Pierwszy w historii Rzeczypospolitej Marszałek Sejmu reprezentujący głębokie pokłady RIGCZu.
polityka
26 Sep 2018
Oglądane 19848 razy