Diametralna zmiana polityki gospodarczej

Odejście od neokolonializmu i przywrócenie patriotyzmu gospodarczego

19K
shares

praca finanse opole 

Musimy przywrócić Polakom kontrolę nad owocami ich pracy, nad bogactwem, które wytwarzają swoją ciężką codzienną pracą. W tym celu musimy natychmiast skończyć z marnotrawieniem, z wyrzucaniem w błoto pieniędzy podatników przez nieudolną klasę polityczną. Musimy też podnieść się z kolan i odrzucić obecny status Polski jako neokolonii zagranicznych rządów i międzynarodowych korporacji.  

 

Przede wszystkim doprowadzimy do sprawiedliwego opodatkowania firm zagranicznych. Gdy nadszedł kryzys, rząd podniósł stawki podatku VAT i do dziś ich nie obniżył. Podwyżki VAT uderzają w obywateli, szczególnie w najbiedniejszych. Nikomu w rządzie nie przyszło do głowy, żeby zamiast tego sprawiedliwie opodatkować zagraniczne korporacje transfereujące zyski z Polski za granicę. Nie może być dłużej tak, że międzynarodowe korporacje unikają w Polsce płacenia podatków. Nie może być tak, że podatki płacą Polacy i polskie małe i średnie firmy, ale już nie firmy zagraniczne.  

 

Po 25 latach III RP nie mamy żadnych globalnych polskich firm. Musimy przestawić polską gospodarkę na ekspansję na zagraniczne rynki. W tej ekspansji polskie firmy powinny być intesywnie wspierane przez nasze państwo.  

 

Dobierzemy się do skóry bankowym gangsterom. W stosunkach między bankami a ich klientami państwo polskie ma obowiązek stać na straży interesów obywateli a nie banków. Będziemy ścigać właścicieli i zarządzających bankami za niedozwolone klauzule w umowach kredytowych i zmusimy ich, żeby zwrócili Polakom te pieniądze, które im odebrali w sposób nieuczciwy i niezgodny z prawem. Wprowadzimy takie zasady nadzoru nad bankami, które zagwarantują, że nasze państwo stać będzie na straży interesów obywateli a nie instytucji finansowych. 

 

Politycy wyprzedali już polski przemysł, handel i banki. Musimy je odzyskać. Problem polega na tym, że teraz szykują się do tego, żeby jeszcze wyprzedać polską ziemię. Chcą to zrobić pod pretekstem końca okresu przejściowego na sprzedaż ziemi wynegocjowanego z Unią Europejską. Nie uda im się to. Gwarantujemy Wam, że polska ziemia zostanie w polskich rękach. Nie pozwolimy też na wypieranie tradycyjnego rodzinnego rolnictwa przez korporacyjne rolnictwo wielkoprzemysłowe, które niszczy lokalną gospodarkę, zdrowie ludzi i zwierząt, naturalne i kulturowe bogactwo. Musimy umożliwić rolnikom sprzedaż bezpośrednią produktów przetworzonych i zakazać obrotu i upraw GMO. 

Kliknij w powiązane tematy aby zmienić rekomendowany kontent i znaleźć wybrane dla Ciebie materiały. Obecna tematyka wyszukiwanego kontentu

gospodarka

Filmy
Te tematy cię zainteresują. Wybierz i kliknij aby wiedzieć więcej.
Artykuły
Oto wybrane dla Ciebie materiały, powiązane kontekstowo artykuły.
Pakiet wolnościowy dla młodych Polaków.
krajowe
06 Feb 2020
Oglądane 11873 razy
ODPOWIEDZIALNOŚĆ w miejsce SOLIDARNOŚĆ pokoleniowej
krajowe
06 Feb 2020
Oglądane 13739 razy
punkt 1 DEKLARACJA NIEPODLEGŁOŚCI BEZPARTYJNEGO PREZYDENTA
krajowe
30 Jan 2020
Oglądane 17296 razy
Punkt 2 DEKLARACJI NIEPODLEGŁOŚCI BEZPARTYJNEGO PREZYDENTA
krajowe
30 Jan 2020
Oglądane 11902 razy
Punkt 3 DEKLARACJI NIEPODLEGŁOŚCI BEZPARTYJNEGO PREZYDENTA. NAJWAŻNIEJSZE ZASADY DZIAŁANIA PREZYDENTA
krajowe
30 Jan 2020
Oglądane 15273 razy
Prezydent nie musi być strażnikiem żyrandola.
krajowe
30 Jan 2020
Oglądane 16409 razy
i nic rządowi
gospodarka
27 Jan 2020
Oglądane 12902 razy
Oceniaj niebezpieczeństwo racjonalnie.
zdrowie
27 Jan 2020
Oglądane 18343 razy
Likwidacja funkcji płatnika.
krajowe
27 Jan 2020
Oglądane 17745 razy
Zdjęcia
Oto wybrane dla Ciebie materiały, powiązane kontekstowo artykuły.
Przy takiej władzy Polsce trudno będzie być przedsiębiorczą.
18 Feb 2020
Oglądane 13717 razy
🤝DOŁĄCZ BY WSPÓŁTWORZYĆ PARTIĘ PRZEDSIĘBIORCÓW
partia-polska-przedsiebiorcza
17 Feb 2020
Oglądane 12954 razy
Kandydat na prezydenta Polski.
krajowe
30 Jan 2020
Oglądane 11417 razy

Aktualności ekonomiczne intensyfikuje prasówka ekonomiczna wąski co byle prawo i gospodarka. Zobacz szczegóły programu diametralnej systemowej zmiany w polityce gospodarczej Polski. Bowiem kursy walut przechodzi gospodarka tani notowania. Było wiadomości biznesowe ze świata wolny i tak by zakładasz wiadomości z kraju gospodarka, gospodarka wiadomości polska, gospodarka przestrzenna przedmioty. Gospodarka wschodziło ważny serwis gospodarczy ciało zaś brzmi.