śmieszki

I tak oto PSZESZŁEM do zbiorów nauki Polskey.
śmieszki
26 Sep 2018
Oglądane 18220 razy
Co lepsze ? na wesoło o poważnych rzeczach vs z poważną miną robić sobie jaja z wyborców
śmieszki
26 Sep 2018
Oglądane 11810 razy
21 dzielnica Warszawy - program kosmos+ TANAJNO przebija wszystkie oferty kandydatów. 21 października głosują na KWW Odkorkujemy Warszawę, Rigcz, Tanajno, Hawajska + Dzisiaj udany dzień kampanii. Cieszy to, że coraz więcej obywateli reaguje entuzjastycznie na obnażanie absurdów w kampanii partyjnych kandydatów z duetu JAKI TRZAKI. Pojechaliśmy im dzisiaj z liniami metra (mega viralowy post, który wciąż się rozkręca), nazwaliśmy rzeczy po imieniu w radio kolor więc na koniec dnia należy przedstawić coś naprawdę EXTRA optymistycznie patrząc w przyszłość. Dzielnica 21. Kosmos+. Jak mówił Jaki, wszystko da się zbudować taniej, o wiele wiele taniej. Warszawa zaangażuje wiele ośrodków władzy i fundusze prywatne. Wykorzystamy dorobek polskiego centrum kosmicznego. Warszawa rozwinie i wdroży innowacyjny projekt kosmicznej windy aby transport do 21 dzielnicy był tani i szybki (poniżej godziny - czyli mniej niż z centrum na Bemowo w godzinach szczytu) . Oprócz części publicznej warszawscy developerzy, którzy potrafią zabudować najmniejszy skrawek trawnika, będą mogli teraz zabudować cały kosmos. Dorzucić się także rząd PIS w ramach programu mieszkanie+ oraz UE w ramach funduszy na infrastrukturę. 100 mld to dla nas pestka. SKY is THE LIMIT
śmieszki
26 Sep 2018
Oglądane 16003 razy
Jaki mnoży linie i by zadowolić skrzydło toruńskie PIS oczywiście wszystkie muszą się krzyżować. Czaskowski przedstawił skomplikowaną sieć węzłów kolejowych. Jako stary warszawiak i kontrkandydat dla tych Panów, który już nie jedną linię metra miał obiecaną przez prezydentów przez ostatnie 20 lat, w imię dobra obywateli Warszawy, chciałem zadedykować posłowi z Opola i Krakowa, projekt linii obwodowego metra.
śmieszki
26 Sep 2018
Oglądane 13349 razy
na rozumie i godności człowieka.
śmieszki
04 Sep 2018
Oglądane 15609 razy
czyli jak Tanajno zmęczony brakiem RIGCzu poważnych kandydatów i mnożącymi się liniami metra, w ich obietnicach, postanowił zaorać wszystkich najmocniejszym projektem w wyścigu obietnic wyborczych. Aquapark wokół pałacu kultury. Mega baseny, zjeżdżalnie z 30 piętra i tropikalna plaże.
śmieszki
02 Sep 2018
Oglądane 19041 razy