JAKI PATRYK KRADNIE?

Tanajno vs Jaki

15K
shares

Warszawa 28.08.2018 

 

Ministerstwo sprawiedliwości 

Al. Ujazdowskie 16 

00-950 Warszawa 

Do Pana Ministra Ziobro 

w sprawie podwładnego Patryk 

 

 

Komitet Wyborczy Wyborców 

Odkorkujemy Warszawę. 

RiGCz. Tanajno. Hawajska+ 

ul. J.P. Woronicza 78 m 195 

02-640 Warszawa  

 

Szanowny Panie Ministrze!
 

Kierujemy do Pana list zaniepokojeni działalnością Patryka w jego samorządowej kampanii wyborczej. Według wykazu PKW, do wyborów samorządowych zgłosiły się dziesiątki komitetów, w większości obywatelskich. Kandydaci tych komitetów prowadzą kampanię ze swoich własnych środków finansowych w czasie wolnym od pracy. Większość z nich utrzymuje się z pracy zawodowej nie związanej z polityką. Pracodawy nie pozwalają im w czasie pracy wyskoczyć na miasta by prowadzić kampanię wyborczą. 

 

W tym samym czasie Pana pracownik zatrudniony na stanowisku wiceministra - Patryk Jaki, w godzinach swojej pracy wykonuje czynności związane z kampanią nie wypełniając w tym czasie urzędniczych obowiązków, za które płacą mu podatnicy. 

  

Postawa wiceministra wprawdzie nie spełnia kryteriów kradzieży zdefiniowanej przepisami prawa ale nie tylko prawo jest istotne ale i sprawiedliwość Czy partia mająca w nazwie oba człony, której prezes twierdzi, że do polityki nie idzie się na pieniędzy, nie powinna spojrzeć na działania Patryka także pod kątem zwykłej ludzkiej uczciwości? 

Czy nie jest tak, że ryba psuje się od głowy, a Patryk Jaki poprzez poświęcanie czasu w godzinach na coś innego niż zadania ministerialne, nie psuje morale całej administracji publicznej udowadniając, że można żyć za pieniądze podatników i nic nie robić? 

Co mają pomyśleć urzędnicy warszawskiego ratusza o standardach pracy jeśli ich przyszły szef czas pracy w innym urzędzie spędza w JAKI CAFE? 

Czy pobieranie pensji za nie przebywanie w zakładzie pracy i nie wykonywanie pracy w instytucji publicznej nie nosi znamion wyłudzenia? 

 

 

Wraz z naszymi zapytaniami, jako prawi i sprawiedliwi obywatele apelujemy także o to, aby wpłynął Pan na poczynania Patryka, żeby ten, na wzór obywatelskich kandydatów i w imię zdrowej rywalizacji, swoją kampanię prowadził PO godzinach swojej pracy i w weekendy.JAKI PATRYK KRADNIE. Tanajno vs JAKI. Wybory samorządowe 2018. 

  

 

 

Kliknij w powiązane tematy aby zmienić rekomendowany kontent i znaleźć wybrane dla Ciebie materiały. Obecna tematyka wyszukiwanego kontentu

tanajno