Tanajno rozdaje szczęście.

Efekt motyla

18K
shares

Dla takich wydarzeń warto "ODpoważniać" politykę. Pozwoliłem sobie upublicznić treść maila bo jest wystarczająco zanonimizowana a autor się zgodził. 

ierzcie i cieszcie się z tego wszyscy. 

okw 

 

----- Original Message -----  

From: miszigin91 .  

To: ptr@pro.onet.pl  

Sent: Monday, June 27, 2016 11:43 PM 

Subject: podziekowania 

Witam! 

Na wstępie zaznaczam, że nie mam zielonego pojecia o systemach politycznych w Polsce, a ten mail nie będzie deklarowal poparcia ani nagonki na Pana poglądy i przesłania. 

Temat jest dosyc zaskakujący. 

Po krótce.. 

Byłem członkiem (choc to brzydkie wyrazenie) Obwodowej Komisji Wyborczej podczas ubiegłorocznych Wyborow, w ktorych był Pan jednym z kandydatów. Przyznam się, że nie słyszalem wczesniej o Pawle Tanajno, ani o jego partii. A do komisji załapałem sie po znajomosciach, czyli standard. Z ramienia konkurencyjnego ugrupowania. Wiadomo.. łatwy, opodatkowany zarobek dla -młodego człowieka jest rzeczą kuszącą. 

Pana reprezentowała pewna dziewczyna, Pani B. Uczyła się jeszcze w szkole sredniej. Była pierwszy raz w Komisjach Wyborczych. Niby nic wielkiego, ale owa dziewczyna aby zostac "członkiem", w swojej szkole zbierała podpisy. To coś fantastycznego, bo odróżniło, wycharakteryzowało ją to z pośród tłumu nastolatek, ktore w jej wieku raczej nie chca się imac prac, czy czynnosci zarobkowych. Wolą poprosic mame, tate, kolege. Napewno wie Pan o co chodzi.. 

Pani B. od razu przyciągneła moja uwage swoją fenomenalnoscia. I choc to był jej pierwszy raz w komisjach wyborczych, a wiadomo stres zżerał, świetnie dała rade i bardzo poprawnie liczyła głosy :) Bez żadnych przekretów. 

Teraz, po roku czasu czasu znajomosci i ~ 2 miesiacach spotykania się z bohaterką śmiem twierdzic, ze jestem najszczesliwszym człowiekiem na Świecie. Skradła moje serce i ani myśli je oddac z powrotem. Jest niezłyklą, nietuzinkową, oryginalna, niepodrabialna, nieklonowaną, jedyna w swoim rodzaju dziewczyną, przepraszam kobietą, ktora czyni moje dni słoneczne, a moje życie piękne. Ta jedyna, prawdziwa miłośc. Poznana na wyborach.. tak... na wyborach.. 

Ani to wzruszające, dramaturgi też nie ma. Ani "sensacji", jak u Pana Wołoszańskiego. 

Za to jest przepieknie, przecudownie.. 

Nie wiem, czy miał Pan wpływ jakikolwiek na klasyfikowanie członkow komisji ktorzy "wywodzili" sie z ramienia Waszej Partii. Ale chciałbym Panu przeserdecznie podziekowac, ze to dzieki Pawłu Tanajno poznałem Pania B. Gdyby nie te wybory i Pana Partia, nasze drogi raczej by sie nie zeszły. To coś wielkiego. To cos niesamowitego. 

Dla mnie jest Pan zwycieżcą!  

A na nastepnych wyborach, w ktorych bedzie Pan startował, głos +2 ! 

Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziekuje!! 

Kuba,

Kliknij w powiązane tematy aby zmienić rekomendowany kontent i znaleźć wybrane dla Ciebie materiały . Obecna tematyka wyszukiwanego kontentu :

tanajno

Filmy
Oto wybrane dla Ciebie materiały, powiązane kontekstowo filmy .
giełda rolna matif
Politycy zadrżeli. Co by było gdyby obywatele poparli tą zasadę?
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 4 razy
Artykuły
Oto wybrane dla Ciebie materiały, powiązane kontekstowo artykuły.
w obwodowej komisji wyborczej 21 października 2018.
wybory samorządowe 2018
03 Sep 2018
Oglądane 17428 razy
Najlepsza oferta wyborcza.
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 15546 razy
Tanajno vs Jaki
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 15128 razy
obietnic wyborczych. Samorząd Warszawa 2018.
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 18919 razy
Wybory samorządowe to czas na odnalezienie RIGCzu.
wybory samorządowe 2018
28 Aug 2018
Oglądane 15699 razy
Zdjęcia
Oto wybrane dla Ciebie materiały, powiązane kontekstowo artykuły.
TANAJNO vs PAŁAC KULTURY
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 11941 razy
Tanajno prezentuje swoje pierwsze zobowiązanie.
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 15403 razy