tanajno

Młodzi liberałowie zostali wielokrotnie okrutnie zdradzeni. Z winy Platformy Obywatelskiej a także przez Nowoczesnej liberalizm kojarzy się z lewactwem. To hańba dla polskich wolnościowców. Liberalizm to wiara w człowieka, w siłę indywidualizmu i przeciwstawie się kolektywizmowi. PO i N. to na wzór niemiecki typowa socjaldemorkacja skręcająca w lewo, promująca świat urzędników i inne klasy bojące się wolnego rynku i żerującą na podatkach wypracowanych przez ciężko pracujących liberałów. I PIS i N.PO przedkładają państwo nad obywatela, systemowo odbierają suwerenność i podmiotowość obywatelowi, trwale uniemożliwiają sprawowania władzy bezpośredniej. Obywatele bez władzy nad państwem w którym żyją stają się klasą niewolniczą, której jedynym zadaniem jest wypracowanie PKB i zapłacenie podatków i raz na kilka lat udział w wyborach władców, które socjaldemokracji i konserwatyści obłudnie nazywają demokracją. W Polsce potrzebujemy ODNOWY LIBERALNEJ. W Polsce czas na RIGCz, partię RIGCz. Odnowa Liberalna Rozumu i Godności Człowieka.
tanajno
21 Oct 2018
Oglądane 17957 razy
#DebataWarszawska prezydentów 2018. Skrót na poważnie. Podsumowanie.
Najlepsza, na poważnie, esencja skrót -14 minut DEBATY PREZYDENCKIEJ Zanim zagłosujesz obejrzyj. Tylko najważniejsi kandydaci.
tanajno
15 Oct 2018
Oglądane 2 razy
TVN przygotujcie się lepiej na Tanajno, bo będzie słychać Trzaski na debacie.
tanajno
10 Oct 2018
Oglądane 16170 razy
prezentowany a ankiecie dla Polska Press.
tanajno
04 Oct 2018
Oglądane 12708 razy
Czy naprawdę warto umierać za PO i PIS, stojąc w korkach.
Możesz zmarnować swój głos głosując przeciwko PO albo przeciwko PIS. Możesz zainwestować swój głos w odkorkowanie stolicy.
tanajno
04 Oct 2018
Oglądane razy
Cytat : \\\"W stolicy popieram również np. Pawła Tanajno, który propaguje demokrację bezpośrednią.\\\"
tanajno
04 Oct 2018
Oglądane 12034 razy
Jak Patryk Jaki urzędników demoralizuje
czyli RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY.
tanajno
04 Oct 2018
Oglądane 87 razy
ZIELONA MIŁOŚĆ , ZIELONA MOC WOLNOŚCI I POKOJU
Bądź jak Przemek. Popieraj Tanajno.
tanajno
04 Oct 2018
Oglądane 253 razy
program dla Warszawy w pytaniach ankietowych.
tanajno
04 Oct 2018
Oglądane 14826 razy
Hawajski kubek do wypełniania ducha swego RIGCzem. 
tanajno
04 Oct 2018
Oglądane 17285 razy
Unikalny T-shirt stanowi idealny dodatek do spożywania pizzy Hawajskiej.
tanajno
04 Oct 2018
Oglądane 19226 razy
Jestem tym co jesz. Zademonstruj swój hawajski gust gawiedzi, niech wiedzą że mają do czynienia z człowiekiem wypełnionym RIGCzem.
tanajno
04 Oct 2018
Oglądane 12108 razy
Unikalny emblemat RIGCzu.
tanajno
04 Oct 2018
Oglądane 19973 razy
PokaRZ👏 siłę, rozum i godność człowieka.
siła pokolenia lat 90.
tanajno
27 Sep 2018
Oglądane 2 razy
💪💟 NOWA JAKOŚĆ WARSZAWA RZĄDZONA DEMOKRACJĄ BEZPOŚREDNIĄ - czyli co roczne referendum w Warszawie z inicjatywy prezydenta.
tanajno
27 Sep 2018
Oglądane 19991 razy
Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej rekomenduje Tanajno.
SENSACYJNE Szanowny Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Stanisław Tyszka, najwybitniejsza wolnościowa osobistość w Polsce, przedstawia swoją rekomendację na stanowisko prezydenta stolicy. Poniżej prezentujemy fragment. Źródło materiału i całość dostępna tutaj : https://www.tvp.info/38773874/21092018-0810 Wystąpienia Marszałka Tyszki od 1 h : 47 minuta.
tanajno
26 Sep 2018
Oglądane 2 razy
NIECH Patryk Jaki zrezygnuje z kandydowania na ten urząd.
tanajno
26 Sep 2018
Oglądane 14670 razy
💥CZY W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH MOŻNA ZAPROTESTOWAĆ PRZECIWKO ACTA?💥
Jeszcze jak. Zrób tak jak pan jezus powiedział i ruszz doope 21 października by powstrzymać ACTA2. Pomyśl - skoro na protestach przeciwko ACTA z kandydatów pojawiają się tylko dwie osoby TANAJNO i KORWIN, dwaj liberałowie, i nikt z PISu, nikt z PO, nikt z LEWICY to jak myślisz kto będzie dalej bronił cię przed cenzurą internetu? W wyborach samorządowych możesz wesprzeć te ugrupowania. Ich wyniki wyborcze nadadzą więcej energii do walki o powstrzymanie Acta i pokaRZ🖕ą, że dla młodych ludzi ta sprawa jest ważna. Jeśli prze PEER DOLISZ swój głos na jakaś wojnę leśnych dziadków 🚽 PO_PIS, albo nie będzie ci się chciało 👣 na wybory to potem nie możesz się dziwić, że ci ocenzurują linki lub memy i będziesz chodził na pasku korpo albo rządu. 21 października znajdź na listach wyborczych KWW Odkorkujemy Warszawę, Rigcz, Tanajno, Hawajska + i krzyżyk postaw na karcie wyborczej.
tanajno
26 Sep 2018
Oglądane 907 razy
I tak oto PSZESZŁEM do zbiorów nauki Polskey.
tanajno
26 Sep 2018
Oglądane 18220 razy
21 dzielnica Warszawy - program kosmos+ TANAJNO przebija wszystkie oferty kandydatów. 21 października głosują na KWW Odkorkujemy Warszawę, Rigcz, Tanajno, Hawajska + Dzisiaj udany dzień kampanii. Cieszy to, że coraz więcej obywateli reaguje entuzjastycznie na obnażanie absurdów w kampanii partyjnych kandydatów z duetu JAKI TRZAKI. Pojechaliśmy im dzisiaj z liniami metra (mega viralowy post, który wciąż się rozkręca), nazwaliśmy rzeczy po imieniu w radio kolor więc na koniec dnia należy przedstawić coś naprawdę EXTRA optymistycznie patrząc w przyszłość. Dzielnica 21. Kosmos+. Jak mówił Jaki, wszystko da się zbudować taniej, o wiele wiele taniej. Warszawa zaangażuje wiele ośrodków władzy i fundusze prywatne. Wykorzystamy dorobek polskiego centrum kosmicznego. Warszawa rozwinie i wdroży innowacyjny projekt kosmicznej windy aby transport do 21 dzielnicy był tani i szybki (poniżej godziny - czyli mniej niż z centrum na Bemowo w godzinach szczytu) . Oprócz części publicznej warszawscy developerzy, którzy potrafią zabudować najmniejszy skrawek trawnika, będą mogli teraz zabudować cały kosmos. Dorzucić się także rząd PIS w ramach programu mieszkanie+ oraz UE w ramach funduszy na infrastrukturę. 100 mld to dla nas pestka. SKY is THE LIMIT
tanajno
26 Sep 2018
Oglądane 16003 razy
Jaki mnoży linie i by zadowolić skrzydło toruńskie PIS oczywiście wszystkie muszą się krzyżować. Czaskowski przedstawił skomplikowaną sieć węzłów kolejowych. Jako stary warszawiak i kontrkandydat dla tych Panów, który już nie jedną linię metra miał obiecaną przez prezydentów przez ostatnie 20 lat, w imię dobra obywateli Warszawy, chciałem zadedykować posłowi z Opola i Krakowa, projekt linii obwodowego metra.
tanajno
26 Sep 2018
Oglądane 13349 razy
Albo marnujesz głos na wojnę POPIS albo inwestujesz głos w likwidację korków w Warszawie. Mniej ty rozum i godność człowiek i zdecydują właściwie.
tanajno
22 Sep 2018
Oglądane 18146 razy
Już wkrótce znajdziesz tu STYLove ciuchy i gażety eksponujące w tobie Hawajski RIGCz. Zajrzyj tutaj później lib polajkuj prolfil FB publiczny Tanajno i oczekuję nadchodzących ofert.
tanajno
04 Sep 2018
Oglądane 18285 razy
czyli jak oszczędzając na urzędnikach rozdać hawajska każdemu w Warszawie.
tanajno
03 Sep 2018
Oglądane 14942 razy
Najważniejszy projekt w tych wyborach samorządowych w Warszawie. Zamiast marnować głosy na wojnę POvsPIS, niech twój głos pozwoli na rozwiązanie realnego problemu, który zabiera czas wolny i zdrowie.
tanajno
03 Sep 2018
Oglądane 18509 razy
Większość z nas całkowicie nie rozróżnia czym się różni komitet partyjny od komitetu wyborców, a mówiąc precyzyjnie odróżnia ale nie wie jak bardzo partie polityczne które okupują nasz kraj odbierają nam wolność wyboru i startowania w wyborach.
tanajno
03 Sep 2018
Oglądane 17493 razy
Efekt motyla. Zgłosił sie by Tanajno skierował go do pracy w obwodowej komisji wyborczej a tam poznał swoją miłość życia.
tanajno
03 Sep 2018
Oglądane 18411 razy
Pałac Kultury dla jednych symbol sowieckiej okupacji dla innych trwały symbol urbanistyczny Warszawy. Jedni chcą go zburzyć, inni zachować. I jedni i drudzy mają rację. Polityczne hieny żerują na tej kolizji interesów zamiast szukać rozwiązań kompromisowych. Problem Pałacu na liście priorytetów problemów stolicy jest o wiele dalej niż problem korków ulicznych, w których tracimy dużą część naszego życia ALE ponieważ w kampanii samorządowej ten wątek ciągle wraca oto moja odpowiedź dla tych, którzy lubią wałkować temat pałacu. POKRYJMY GO MURALEM Z TAKIM PRZEKAZEM
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 12252 razy
W dniu rejestracji Komitetu Wyborczego Wyborców Odkorkujemy Warszawę. RIGCz. Tanajno. Hawajska+, zaprezentowałem twarde zobowiązanie do nie pobierania wynagrodzenia, aż do chwili gdy upłynnię ruch w Warszawie i nie sprawie by Hawajska była dla każdego. Zobaczcie skan z dokumentu rejestracji.
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 15531 razy
Pierwszy dzień kampanii samorządowej i od razu najważniejsza sprawa.
TANAJNO wprowadził nowy standard i zadał cios kulturze politycznych gruszkek na wierzbie w trakcie wyborów. Pozostali kandydaci przerażeni próbują przemilczeć temat. Po co w ogóle słuchać obietnic innych kandydatów jeśli nie potrafią ich zagwarantować swoją finansową odpowiedzialnością? Zamiast rozprawiać o politycznych obietnicach zastanów się co będzie jak ich nie spełnią? Jakie konsekwencję będziesz mógł wyciągnąć wobec Trzaskowskiego jak nie zdelegalizuje ONRu lub pozwoli na marsz faszystów? Co zrobisz jak Patryk Jaki nie da obiecanych 1000 zł za każdego adoptowanego kotka? Dokument z oświadczeniem tutaj (skopuj do przeglądarki ten adres) - https://tanajno.pl/tanajno/tanajno-wyznacza-nowe-zasady-wynagradzania-prezydentw-najlepsza-oferta-wyborcza/gazeta%20republika%20polska/wb-component/4/pushtag/
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 4 razy
Wynagrodzenie płatne po wykonaniu zobowiązań przedstawionych w wyborach, potwierdzone notarialnym zobowiązaniem i ułatwieniem egzekucji.
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 15808 razy
Tanajno w walce o nowe standardy pracy urzędników i administracji publicznej uderza do ministra Ziobro aby doprowadził do porządku prace Patryk i zakazał kampanii w trakcie pracy w ministerstwie.
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 15185 razy
czyli jak Tanajno zmęczony brakiem RIGCzu poważnych kandydatów i mnożącymi się liniami metra, w ich obietnicach, postanowił zaorać wszystkich najmocniejszym projektem w wyścigu obietnic wyborczych. Aquapark wokół pałacu kultury. Mega baseny, zjeżdżalnie z 30 piętra i tropikalna plaże.
tanajno
02 Sep 2018
Oglądane 19041 razy