Poprzyj referendum i RIGCz.

Zaangażuj się.

17K
shares

ROZUM I GODNOŚĆ CZŁOWIEKA  

Młodzi liberałowie zostali wielokrotnie okrutnie zdradzeni. Z winy Platformy Obywatelskiej a także Nowoczesnej, liberalizm kojarzy się z lewactwem. To hańba dla polskich wolnościowców.  

Liberalizm to wiara w człowieka, w siłę indywidualizmu i przeciwwstawianie się kolektywizmowi. PO i N. to na wzór niemiecki typowa socjaldemokracja skręcająca w lewo, promująca świat urzędników i inne klasy bojące się wolnego rynku i żerująca na podatkach wypracowanych przez ciężko pracujących liberałów. I PIS i N.PO przedkładają państwo nad obywatela, systemowo odbierają suwerenność i podmiotowość obywatelowi, trwale uniemożliwiają sprawowanie władzy bezpośredniej. Obywatele bez władzy nad państwem, w którym żyją stają się klasą niewolniczą, której jedynym zadaniem jest wypracowanie PKB i zapłacenie podatków i raz na kilka lat udział w wyborach władców, które socjaldemokraci i konserwatyści obłudnie nazywają demokracją. W Polsce potrzebujemy ODNOWY LIBERALNEJ. W Polsce czas na RIGCz, partię RIGCz. Odnowa Liberalna Rozumu i Godności Człowieka. 

 

CO TRZEBA ZROBIĆ TERAZ? 

Zarejestrować partię RIGCz. Mamy zebrane już 900 na 1000 wymaganych podpisów. Czekaliśmy na dogodny moment. 

Promocja RIGCzu w trakcie debaty prezydentów udała się wyśmienicie. RIGCz przedarł się do eteru. Tysiące osób zgłasza chęć rozszerzania ideii HAWAJSKIEJ+, w której chodzi o likwidację państwa "Misiewiczów" (jak nie jarzysz Misiewiczów patrz tutaj). Za pieniądze, które socjalidemokraci z .NPO i lewaki z PIS kradną nam w najróżniejszych podatkach rozdając swoim, można uczęśliwić miliony a co najważniejsze odyzskać władzę w państwie i kontrolę nad tą polityczną swołocią, gdy oderwiemy ich od żłoba.  

 

Teraz zadaniem dla prawdziwych niepokalanych ryceŻy RIGCzu jest wykazanie swojego zaangażowania w promocję odnowy liberalnej, wolności, poprzez zebranie podpisów a przy tej okazji promocję ideii.  

Drukujesz listy poparcia dla rejestracji partii (wersja PDF tutaj rigcz.podpisy.pdf

oraz poparcia dla referendum (wersja PDF tutaj Referendum w sprawie art 4 konsytucji.pdf)  

zapełniasz danymi i wysyłasz na adres : 

ul. JANA PAWŁA Woronicza 78/195 02-640 Warszawa do TANAJNO RIGCZ. 

Jeśli chcesz zostać członkiem partii RIGCz, dołącz do list swoje CV, link do profilu na FB, mail i telefon.  

 

Pytania: 

Po co tak dużo, skoro brakuje tylko 100 podpisów?  

 

Do walki wyborczej w kolejnych wyborach, w których chcemy pogonić socjaldemokratyczną swołoć, potrzeba rejestracji list wyborczych. NPO i PIS nie mają z tym problemu, bo każdy urzędnik, któremu zapewnili utrzymanie z twoich podatków zbierze dla nich podpisy. Mają armię trutni, która na codzień w pracy w urzędzie pije kawkę i nic nie robi, ale w trakcie wyborów pracują jak maszyny - zbierając podpisy i robią agitkę polityczną. Jeśli RIGCz ma mieć szansę na pokonanie tych maszyn propagandy i zniewolenia musi mieć zdolność łatwego rejestrowania list. Dlatego chcielibyśmy zarejestrować partię nie z 2 tys podpisów, nie 10 tys. podpisów ale ze 100 tys. podpisów, czyli liczbą, dzięki której możemy wystartować w każdych nadchodzących wyborach. 

Jak zbierać podpisy: 

Ważne. 

poparcie rejestrcji RIGCz nie oznacza, że ktoś się staje członkiem partii. Wyjaśnij to dobrze osobom, ktore będziesz prosił o podpis poparcia. Zbierz podpisy od osób, które Ci ufają lub, które kochają wolność i mają dość .NPO i PIS. Od tych samych osób zbierz podpisy również na listach poparcia dla referendum (patrz poniżej). Osoby popierające skłądają własnoręcznie tylko podpis, resztę wypełniasz pod dyktando popierającego, aby go nie zniechęcać zmuszając do wypełniania wszystkich danych na dwóch listach. Adres musi być z kodem pocztowym. 

REFERENDUM   

W czasie, gdy klany partyjne okładają się nawzajem zarzutami o łamanie konsytucji, nikt nie interesuje się faktem, iż od 1989 wciąż lekceważony przez partie rządzace jest art. 4 konsytucji Rzeczypospolitej. Polityczne świnie nie raczyły nawet uchwalić ustawy regulującej sposób przeprowadzania referendum na wniosek obywateli, niezależnie od zgody polityków i trójpodziału władz, w którym obywatele mogliby realizować swoje konsytucyjny i suwerenne prawa do podejmowania decyzji władczych w państwie,w konkretnych sprawach. Istniejąca ustawa o referendum reguluje jedynie sposób przeprowadzenia referendum do zwołania, którego mają prawo Sejm i Prezydent na mocy art. 125 konsytucji, czyli całkowicie innych uprawnień referendalnych niż te wynikające z art. 4.  

 

Domagamy się tego referendum, aby odzyskać suwerenność i wolność obywateli w Polsce. 

 

PYTANIE 

Czy chcesz ustanowienia nowego rodzaju referendum realizującego prawa narodu do suwerennego zarządzania państwem w myśl art.4 konstytucji, organizowanego raz w każdym roku przez prezydenta bez wymaganej zgody żadnej innej władzy, zawierającego dowolną ilość pytań, z których każde zostanie poparte przez co najmniej 100 tys. obywateli, którego wynik będzie wiążący dla wszystkich władz państwowych, jeśli zagłosuje w nim 10% uprawnionych? 

 

Złożoność tego pytania wykorzystać warto do dyskusji nad pozycją obywatela w państwie, gdyż poziom naszej obecnej suwerenności obywateli względem władzy bliższy jest do statusu chłopów pańszczyźnianych w I RP niż do szlachty. 

  

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?  

Zbierać podpisy pod referendum ''o referendum''. 

Organizacować koła HAWAJSKIEJ+ w całym kraju z waszej inicjatywy. 

Wspólnie tworzyć sieć wolnych obywateli w internecie i wspierać się wzajemnie w walce z okupacyjną władzą partii politycznych. Stworzymy do tego specjalny system rozproszonych domen wymieniających się między sobią linkami i treścią.  

Uprawiać trolling i śmieszkanowanie, bo nic nie niszczy bardziej obłudy władzy niż ironia i satyra.  

Będziemy startować w wyborach.  

 

DO KOGO CHCEMY DOTRZEĆ?  

Większość obywateli ulaga znanemu psychologii społecznej mechanizmowi, który powszechnie wykorzystują politycy. Chodzi o dysonans poznawczy (Patrz tutaj). 

O co chodzi w skrócie : 

Palę papierosy i dowiaduję się, że wywołują one wiele chorób. Mózg mój automatycznie wyzwala myśli, które są mechanizmem obronnym przed wewnętrznym przyznaniem się do błędnu. W związku z tym pojawiają się myśli  poodważające zasadność twierdzeń o szkodliwości palenia – „Moja babcia ma 90 lat, od 70 lat pije, pali i... żyje”. Dysonans zostaje zredukowany i dzięki temu mózg ucieka od nieprzyjemnych dla niego emocji związnych z przyznaniem się do błędu. 

Tylko jednostki wybitne potrafią przezwyciężyć racjonalną analizą w/w mechanizm. Dlatego tylko wyjątkowe osoby wybijają się ponand intelektualne ubóstwo POPIs i tylko elita obywatelska  będzie zainteresowana ideą odnowy liberalnej RIGCzu.  

Warto więć koncentrować się na osobach, które nie odnajdują się emocjonalnie w układzie .NPO, PIS. RIGCz nigdy nie będzie partią masową. 

Indywidualiści są jak samonte wilki, które tworzą watachę, aby walczyć z poważnym zagrożeniem ich wolności. W obecnym systemie partyjnym warto być politycznym języczkiem uwagi, by wchodząc w koalicje wprowadzić zmiany proobywatelskie w funkcjonowaniu państwa i odzyskać wolność i suwerenność.  

 

 

Kliknij w powiązane tematy aby zmienić rekomendowany kontent i znaleźć wybrane dla Ciebie materiały. Obecna tematyka wyszukiwanego kontentu

wydarzenie